پنجشنبه 25 مهر 1398   22:09:38
NACI
1397/2/1 شنبه مرکز ملی تایید صلاحیت ایران در بازتاب و دریافت پرسش های مکرر در خصوص گروه آفتاب ، موسسه پیشگامان صنعت و تجارت و شرکت توف اینترنشنال طی این اطلاعیه هشدار داد :
 کلیه نهادهای گواهی کننده که بدون اخذ تایید صلاحیت و گواهینامه از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و یا سایر نهادهای اعتباردهی معتبر، مبادرت به تبلیغات و صدور هر گونه گواهینامه سیستم های مدیریت، محصول، اشخاص و... با ادعای تحت اعتبار و برسمیت شناخته شده توسط مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و یا سایر نهادهای اعتباردهی معتبر نمایند، تقلب و فاقد اعتبار و وجاهت قانونی میباشد و برابر قانون تحت پیگیردهای حقوقی قرار خواهد گرفت.
همچنین از عموم هموطنان گرامی درخواست دارد که قبل از مراجعه و واگذاری کار به نهادهای گواهی کننده ، از برآورده شدن الزامات مرتبط با دامنه فعالیت و دریافت تاییدیه های لازم از مراجع ذی صلاح توسط آن نهاد اطمینان یافته و در غیر اینصورت از واگذاری کار به بنگاههای سودجو اکیدا خودداری نمایند.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نام و مشخصات نهادهای گواهی کننده مورد تایید مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و نهادهای گواهی کننده خارجی معتبر فعال در کشور
می توان
به پورتال اطلاع رسانی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران به نشانی naciportal.isiri.gov.ir مراجعه نمود.
بيشتر